MAASU168SB7104MTNA01 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
KEMET
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
0.1 µF ±20% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MAASU168SB7104MTNA01
DigiKey raktári szám
587-MAASU168SB7104MTNA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MAASU168SB7104MTNA01
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MAASU168SB7104MTNA01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)