LSXBD3030QKT1R0N
DigiKey raktári szám
587-LSXBD3030QKT1R0NTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-LSXBD3030QKT1R0NCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-LSXBD3030QKT1R0NDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSXBD3030QKT1R0N
Leírás
FIXED IND 1UH 2.1A 30 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 2.1 A 30mohm Nem standard
Kategória
Telítési áram
2,1A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
30mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
100MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 120°C
Típus
huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±30%
Méretek
0,118" H. x 0,118" Sz. (3,00mm x 3,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)