LSMGA322525T601NG
DigiKey raktári szám
587-LSMGA322525T601NGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-LSMGA322525T601NGCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-LSMGA322525T601NGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSMGA322525T601NG
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 1210 1LN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1210 (3225 metrikus) 3A 42mohm
EDA / CAD modellek
LSMGA322525T601NG modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
42mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Max. magasság
0,110" (2,80mm)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz