LSMGA160808T151RG
DigiKey raktári szám
587-LSMGA160808T151RGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-LSMGA160808T151RGCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-LSMGA160808T151RGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSMGA160808T151RG
Leírás
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2,1A 50mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LSMGA160808T151RG modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2,1A
Gyártó
Taiyo Yuden
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
150 Ohms @ 100 MHz