LMXND4040TKL101MDG megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 0
Ehhez nincs kép: LMXND4040TKL101MDG
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LMXND4040TKL101MDG
DigiKey raktári szám
587-LMXND4040TKL101MDGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMXND4040TKL101MDG
Leírás
FIXED IND 100UH 280MA 1.45 OHM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 280 mA 1,45ohm 1616 (4040 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
Félig árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,45ohm
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
6,5MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1616 (4040 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1616
Tűrés
±20%
Méretek
0,157" H. x 0,157" Sz. (4,00mm x 4,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)
Telítési áram
420mA