LMK316BJ475KD-T
DigiKey raktári szám
587-1340-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1340-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1340-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMK316BJ475KD-T
Leírás
CAP CER 4.7UF 10V X5R 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X5R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
LMK316BJ475KD-T modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)