LMK212BC6226MG-T
DigiKey raktári szám
587-5466-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-5466-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-5466-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LMK212BC6226MG-T
Leírás
CAP CER 22UF 10V X6S 0805
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±20% 10V Kerámia kondenzátor X6S 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LMK212BC6226MG-T modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)