LCXNH8080YBL4R7NJG
DigiKey raktári szám
587-LCXNH8080YBL4R7NJGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-LCXNH8080YBL4R7NJGCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-LCXNH8080YBL4R7NJGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LCXNH8080YBL4R7NJG
Leírás
FIXED IND 4.7UH 4.1A 18 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 4.1 A 18mohm 3131 (8080 metrikus)
EDA / CAD modellek
LCXNH8080YBL4R7NJG modellek
Kategória
Árnyékolás
Félig árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
18mohm
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
30MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
3131 (8080 metrikus)
Tűrés
±30%
Gyártói tokozás
3131
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Telítési áram
5,4A
Max. magasság (beültetve)
0,165" (4,20mm)