LCMGA201208T221RG
DigiKey raktári szám
587-LCMGA201208T221RGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-LCMGA201208T221RGCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-LCMGA201208T221RGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LCMGA201208T221RG
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 2A 60mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LCMGA201208T221RG modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Gyártó
Taiyo Yuden
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
2A