Ehhez nincs kép: LBXND3030QKT4R7MNG
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LBXND3030QKT4R7MNG
DigiKey raktári szám
587-LBXND3030QKT4R7MNGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LBXND3030QKT4R7MNG
Leírás
FIXED IND 4.7UH 1.04A 144 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 1.04 A 144mohm max. 1212 (3030 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
Félig árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
144mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
40MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1212 (3030 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1212
Tűrés
±20%
Méretek
0,118" H. x 0,118" Sz. (3,00mm x 3,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)
Telítési áram
1,02A