LB3218T331K
DigiKey raktári szám
587-3084-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-3084-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-3084-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LB3218T331K
Leírás
FIXED IND 330UH 65MA 7 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 65 mA 7ohm 1207 (3218 metrikus)
EDA / CAD modellek
LB3218T331K modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
7ohm
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
4MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Üzemi frekvencia
796 kHz
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,071" Sz. (3,20mm x 1,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)