LB3218T220K
DigiKey raktári szám
587-2036-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-2036-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-2036-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LB3218T220K
Leírás
FIXED IND 22UH 255MA 490 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 255 mA 490mohm 1207 (3218 metrikus)
EDA / CAD modellek
LB3218T220K modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
490mohm
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
19MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Üzemi frekvencia
2.52 MHz
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,071" Sz. (3,20mm x 1,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)