LB3218T101K | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LB3218T101K |
Leírás | FIXED IND 100UH 140MA 2.4 OHM |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 100 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 140 mA 2,4ohm 1207 (3218 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LB3218T101K modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) 2,4ohm |
Gyrt. | Saját rezonanciafrekvencia 8MHz |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi frekvencia 796 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus huzaltekercselésű | Tokozás 1207 (3218 metrikus) |
Induktivitás | Gyártói tokozás 1207 (3218 metrikus) |
Tűrés ±10% | Méretek 0,126" H. x 0,071" Sz. (3,20mm x 1,80mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,079" (2,00mm) |