LB3218T101K
DigiKey raktári szám
587-2038-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-2038-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-2038-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LB3218T101K
Leírás
FIXED IND 100UH 140MA 2.4 OHM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 140 mA 2,4ohm 1207 (3218 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LB3218T101K modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2,4ohm
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
8MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
796 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
huzaltekercselésű
Tokozás
1207 (3218 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1207 (3218 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,071" Sz. (3,20mm x 1,80mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)