LB2016T4R7M
DigiKey raktári szám
587-2504-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-2504-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-2504-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LB2016T4R7M
Leírás
FIXED IND 4.7UH 225MA 250 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH Félig árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 225 mA 250mohm 0806 (2016 metrikus)
EDA / CAD modellek
LB2016T4R7M modellek
Kategória
Árnyékolás
Félig árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
250mohm
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
45MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Üzemi frekvencia
7.96 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0806 (2016 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)