LB2012T6R8M
DigiKey raktári szám
587-2448-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-2448-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-2448-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LB2012T6R8M
Leírás
FIXED IND 6.8UH 135MA 470 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH Félig árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 135 mA 470mohm 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
LB2012T6R8M modellek
Kategória
Árnyékolás
Félig árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
470mohm
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
38MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Üzemi frekvencia
7.96 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,057" (1,45mm)