LB2012T6R8M | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LB2012T6R8M |
Leírás | FIXED IND 6.8UH 135MA 470 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 6.8 µH Félig árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 135 mA 470mohm 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LB2012T6R8M modellek |
Kategória | Árnyékolás Félig árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 470mohm |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 38MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 7.96 MHz |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Induktivitás | Gyártói tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Tűrés ±20% | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,057" (1,45mm) |