LB2012T680K
DigiKey raktári szám
587-2450-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-2450-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-2450-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LB2012T680K
Leírás
FIXED IND 68UH 50MA 6 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 µH Félig árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 50 mA 6ohm 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
LB2012T680K modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
6ohm
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
10MHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Üzemi frekvencia
2.52 MHz
Típus
huzaltekercselésű
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,057" (1,45mm)