LB2012T100M
DigiKey raktári szám
587-5875-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-5875-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-5875-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LB2012T100M
Leírás
FIXED IND 10UH 120MA 700 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH Félig árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 120 mA 700mohm 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LB2012T100M modellek
Kategória
Árnyékolás
Félig árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
700mohm
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
32MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
2.52 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,057" (1,45mm)