JWK212BJ226MD-T
DigiKey raktári szám
587-3110-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-3110-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-3110-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
JWK212BJ226MD-T
Leírás
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0508
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF ±20% 6,3V Kerámia kondenzátor X5R 0508 (1220 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
JWK212BJ226MD-T modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL (fordított geometria)
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
0508 (1220 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,049" H. x 0,079" Sz. (1,25mm x 2,00mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)