GMK325BJ106KMHP | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GMK325BJ106KMHP |
Leírás | CAP CER 10UF 35V X5R 1210 |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µF ±10% 35V Kerámia kondenzátor X5R 1210 (3225 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | GMK325BJ106KMHP modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 85°C |
Gyrt. | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 1210 (3225 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm) |
Tűrés ±10% | Vastagság (max.) 0,106" (2,70mm) |