GMK325BJ106KMHP
DigiKey raktári szám
587-GMK325BJ106KMHPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-GMK325BJ106KMHPCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-GMK325BJ106KMHPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMK325BJ106KMHP
Leírás
CAP CER 10UF 35V X5R 1210
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF ±10% 35V Kerámia kondenzátor X5R 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GMK325BJ106KMHP modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,106" (2,70mm)