GMK105BJ104KV-F
DigiKey raktári szám
587-1994-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1994-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1994-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMK105BJ104KV-F
Leírás
CAP CER 0.1UF 35V X5R 0402
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 35V Kerámia kondenzátor X5R 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GMK105BJ104KV-F modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)