FBR06HA850NA-00
DigiKey raktári szám
587-5850-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBR06HA850NA-00
Leírás
FERRITE BEAD 85 OHM RADIAL 4LN
Vevői azonosító
Részletes leírás
85 Ohms @ 50 MHz 1 Ferritgyöngy Radiális 7A 10mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
7A
Gyártó
Taiyo Yuden
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
10mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Furatszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,197" (5,00mm)
Impedancia / frekvencia
85 Ohms @ 50 MHz
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)