FBMJ2125HM210NT
DigiKey raktári szám
587-1765-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1765-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1765-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMJ2125HM210NT
Leírás
FERRITE BEAD 21 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
21 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 6A 4mohm
EDA / CAD modellek
FBMJ2125HM210NT modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
6A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
21 Ohms @ 100 MHz