FBMH1608HM471-TV
DigiKey raktári szám
587-3825-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-3825-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-3825-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMH1608HM471-TV
Leírás
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1A 150mohm
EDA / CAD modellek
FBMH1608HM471-TV modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
1A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
150mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Impedancia / frekvencia
470 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)