FBMH1608HM151-T
DigiKey raktári szám
587-1740-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1740-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1740-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMH1608HM151-T
Leírás
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2,1A 50mohm
EDA / CAD modellek
FBMH1608HM151-T modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2,1A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
150 Ohms @ 100 MHz