FBMH1608HM101-TV
DigiKey raktári szám
587-3819-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-3819-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-3819-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMH1608HM101-TV
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2,5A 35mohm
EDA / CAD modellek
FBMH1608HM101-TV modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
2,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
35mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)