FBMH1608HL471-T
DigiKey raktári szám
587-1735-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-1735-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-1735-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FBMH1608HL471-T
Leírás
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 600mA 350mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FBMH1608HL471-T modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
600mA
Gyártó
Taiyo Yuden
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
350mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
470 Ohms @ 100 MHz