EMK212BB7106KG-T
DigiKey raktári szám
587-6139-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-6139-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-6139-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EMK212BB7106KG-T
Leírás
CAP CER 10UF 16V X7R 0805
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EMK212BB7106KG-T modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)