EMK212AB7475MGHT
DigiKey raktári szám
587-EMK212AB7475MGHTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-EMK212AB7475MGHTCT-ND - Vágott szalag (CT)
587-EMK212AB7475MGHTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EMK212AB7475MGHT
Leírás
CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±20% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
EMK212AB7475MGHT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)