XYLEECNANF-27.120000 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taitien
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Taitien
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
27.12 MHz ±30ppm kristály 6pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XYLEECNANF-27.120000
DigiKey raktári szám
1664-1499-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XYLEECNANF-27.120000
Leírás
CRYSTAL 27.1200MHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
XYLEECNANF-27.120000 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
27.12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,55x2,05)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,100" H. x 0,081" Sz. (2,55mm x 2,05mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Terhelő kapacitás
6pF