XYAEEJNANF-26.000000
DigiKey raktári szám
1664-XYAEEJNANF-26.000000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1664-XYAEEJNANF-26.000000CT-ND - Vágott szalag (CT)
1664-XYAEEJNANF-26.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XYAEEJNANF-26.000000
Leírás
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz ±30ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XYAEEJNANF-26.000000 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
26 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,55x2,05)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,100" H. x 0,081" Sz. (2,55mm x 2,05mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Terhelő kapacitás
8pF