XXDCCCNANF-12.000000
DigiKey raktári szám
1664-XXDCCCNANF-12.000000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1664-XXDCCCNANF-12.000000CT-ND - Vágott szalag (CT)
1664-XXDCCCNANF-12.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XXDCCCNANF-12.000000
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±20ppm kristály 12pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)
Terhelő kapacitás
12pF