X3AEEJNANF-38.400000 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
38.4 MHz ±30ppm kristály 8pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
X3AEEJNANF-38.400000
DigiKey raktári szám
1664-1387-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
X3AEEJNANF-38.400000
Leírás
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
38.4 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,018" (0,45mm)