TYETBLSANF-38.400000
DigiKey raktári szám
1664-TYETBLSANF-38.400000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1664-TYETBLSANF-38.400000CT-ND - Vágott szalag (CT)
1664-TYETBLSANF-38.400000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TYETBLSANF-38.400000
Leírás
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38.4 MHz TCXO Levágott szinuszhullám Oszcillátor 2,8V ~ 3,3V 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
2,8V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±1ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
2,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)