NNENCLJNNF-20.000000
DigiKey raktári szám
1664-1590-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NNENCLJNNF-20.000000
Leírás
XTAL OSC OCXO 20.0000MHZ CMOS
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz OCXO CMOS Oszcillátor 3,3V 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppb
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
350mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,382" H. x 0,295" Sz. (9,70mm x 7,50mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,161" (4,10mm)