WCM 7060FASF-701-LM
DigiKey raktári szám
4816-WCM7060FASF-701-LMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4816-WCM7060FASF-701-LMCT-ND - Vágott szalag (CT)
4816-WCM7060FASF-701-LMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
WCM 7060FASF-701-LM
Leírás
CMC 4A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
WCM 7060FASF-701-LM modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
4A
Gyártó
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
15mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
80V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,276" H. x 0,236" Sz. (7,00mm x 6,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,150" (3,80mm)
Impedancia / frekvencia
700 Ohms @ 100 MHz