LM2576T-3.3
DigiKey raktári szám
5536-LM2576T-3.3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LM2576T-3.3
Leírás
IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5L
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív rögzített 3,3V 1 Kimenet 3A TO-220-5
Kategória
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Gyrt.
Kimeneti feszültség (min.)
Sorozat
Kimeneti áram
Csomagolás
Csőtár
Kapcsolási frekvencia
52kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Szinkrondetektor
No
Funkció
Feszültségcsökkentő
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)