TG-T1000-48-48-0.25-5PT
DigiKey raktári szám
1168-TG-T1000-48-48-0.25-5PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TG-T1000-48-48-0.25-5PT
Leírás
THERM TAPE 48X48MM W/ADH WHT
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Termikus alátét fehér 48,00mm x 48,00mm négyzet Ragasztóanyag - kétoldali
Kategória
Vastagság
0,0100" (0,254mm)
Gyártó
t-Global Technology
Anyag
Akrilelasztomer
Sorozat
Ragasztóanyag
Ragasztóanyag - kétoldali
Csomagolás
Ömlesztve
Hátlap, hordozó
üvegszál
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fehér
Használat
Multi
Hővezető képesség
1,0W/mK
Típus
Szalag
Szavatossági idő
6 hónap
Forma
négyzet
Szavatossági idő kezdete
Gyártási dátum
Külső méretek
48,00mm x 48,00mm
Tárolási / hűtési hőmérséklet
77°F (25°C) vagy alacsonyabb