TG-APC93-20-20-1.0-0
DigiKey raktári szám
1168-TG-APC93-20-20-1.0-0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TG-APC93-20-20-1.0-0
Leírás
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
Részletes leírás
Termikus alátét Szürke 20,00mm x 20,00mm négyzet
Kategória
Külső méretek
20,00mm x 20,00mm
Vastagság
0,0394" (1,000mm)
Sorozat
Anyag
Szilikon nélküli
Csomagolás
Doboz
Szín
Szürke
Hővezető képesség
2,0W/mK