TG-A4500-150-150-2.0
DigiKey raktári szám
1168-TG-A4500-150-150-2.0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TG-A4500-150-150-2.0
Leírás
THERM PAD 150MMX150MM PURP
Részletes leírás
Termikus alátét Lila 150,00mm x 150,00mm négyzet Ragadós - mindkét oldalon
Kategória
Külső méretek
150,00mm x 150,00mm
Vastagság
0,0790" (2,000mm)
Sorozat
Anyag
Szilikon
Csomagolás
Ömlesztve
Ragasztóanyag
Ragadós - mindkét oldalon
Szín
Lila
Használat
Multi
Hővezető képesség
4,5W/mK