TG-A38KX-385-285-2.0-2A
DigiKey raktári szám
1168-TG-A38KX-385-285-2.0-2A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TG-A38KX-385-285-2.0-2A
Leírás
THERM PAD 385X285MM BLUE
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Termikus alátét kék 385,00mm x 285,00mm négyszögletes Ragasztóanyag - kétoldali
Kategória
Külső méretek
385,00mm x 285,00mm
Gyártó
t-Global Technology
Vastagság
0,0790" (2,000mm)
Sorozat
Anyag
Szilikon
Csomagolás
Ömlesztve
Ragasztóanyag
Ragasztóanyag - kétoldali
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
kék
Használat
Multi
Hővezető képesség
3,8W/mK