GT10D-300-300-0.25-1A
DigiKey raktári szám
1168-GT10D-300-300-0.25-1A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GT10D-300-300-0.25-1A
Leírás
THERMAL PAD 300X300MM PINK
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Termikus alátét rózsaszín 300,00mm x 300,00mm négyzet Ragasztóanyag - egyoldali
Kategória
Külső méretek
300,00mm x 300,00mm
Gyártó
t-Global Technology
Vastagság
0,0098" (0,250mm)
Sorozat
Anyag
Szilikon
Csomagolás
Ömlesztve
Ragasztóanyag
Ragasztóanyag - egyoldali
Alkatrész státusza
Aktív
Hátlap, hordozó
üvegszál
Használat
Multi
Szín
rózsaszín
Típus
Termikus alátét
Hővezető képesség
1,5W/mK