35RASMT6CHNTRX
DigiKey raktári szám
137-35RASMT6CHNTRXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
137-35RASMT6CHNTRXCT-ND - Vágott szalag (CT)
137-35RASMT6CHNTRXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
35RASMT6CHNTRX
Leírás
3.5MM SMT JACK, NARROW BODY, TRR
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat Sztereo (4 vezetékes, TRRS) csatlakozó forraszanyag
Kategória
Belső kapcsoló(k)
Egy kapcsoló
Gyrt.
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Sorozat
Végződtetés
forraszanyag
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
kártyavezető
Csatlakozó típusa
Telefonaljzat
Dugaszolási hossz / mélység
0,551" (14,00mm)
Típus
anya
Érintkezőanyag bevonata
arany
Jelvezetékek
Sztereo (4 vezetékes, TRRS)
Ház színe
fekete
Szabványos csatlakozási átmérő
Ház anyaga
Termoplasztikus
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)