35RASMT3BHNTRX
35RASMT3BHNTRX
35RASMT3BHNTRX
DigiKey raktári szám
SC2853-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35RASMT3BHNTRX
Leírás
CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
35RASMT3BHNTRX modellek
Kategória
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Gyrt.
Végződtetés
forraszanyag
Sorozat
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
kártyavezető
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Telefonaljzat
Névleges feszültség
250VAC
Típus
anya
Névleges áram (Amper)
3 A
Jelvezetékek
Sztereo (3 vezetékes, TRS)
Érintkezőanyag bevonata
ezüst
Szabványos csatlakozási átmérő
Ház színe
fekete
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)