35RASMT2AHNTRX
35RASMT2AHNTRX
35RASMT2AHNTRX
DigiKey raktári szám
SC2834TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SC2834CT-ND - Vágott szalag (CT)
SC2834DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
35RASMT2AHNTRX
Leírás
CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat mono csatlakozó forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
35RASMT2AHNTRX modellek
Kategória
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Gyrt.
Végződtetés
forraszanyag
Sorozat
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
kártyavezető
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Telefonaljzat
Névleges feszültség
250VAC
Típus
anya
Névleges áram (Amper)
3 A
Jelvezetékek
mono
Ház színe
fekete
Szabványos csatlakozási átmérő
Ház anyaga
Termoplasztikus
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)