35RAPC7JS
35RAPC7JS
35RAPC7JS
DigiKey raktári szám
SC1462-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35RAPC7JS
Leírás
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat, kettős Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó forraszanyag
EDA / CAD modellek
35RAPC7JS modellek
Kategória
Belső kapcsoló(k)
Két kapcsoló
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Árnyékolás
árnyékolt
Csatlakozó típusa
Telefonaljzat, kettős
Ház anyaga
rézötvözet
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Szabványos csatlakozási átmérő
Érintkező anyaga
rézötvözet
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)