35RAPC7J
DigiKey raktári szám
35RAPC7J-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35RAPC7J
Leírás
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó forraszanyag
EDA / CAD modellek
35RAPC7J modellek
Kategória
Belső kapcsoló(k)
Két kapcsoló
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Ház anyaga
rézötvözet
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Szabványos csatlakozási átmérő
Érintkező anyaga
rézötvözet
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)