35RAPC4BH3
DigiKey raktári szám
SC1464-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35RAPC4BH3
Leírás
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó forraszanyag
EDA / CAD modellek
35RAPC4BH3 modellek
Kategória
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Furatszerelt, derékszögű
Ömlesztve
Tulajdonságok
Rögzítőelemek, menetrögzítő
Ház anyaga
sárgaréz
Sztereo (3 vezetékes, TRS)
Mellékelt tartozék
2 db - 1 csatlakozó, 1 anya
Szabványos csatlakozási átmérő
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)